Przewozy regularne

PTH “TRANSHAND” Sp. z.o.o obsługuje przewozy osobowe liniowe na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego oraz zachodniopomorskiego. Wykonujemy przewozy szkolne na terenie gminy Cybinka i Słubice oraz przewozy pracownicze. Bilety na przejazdy naszymi autobusami możecie Państwo nabyć w Kasie Biletowej przy ul. Chopina 20 w Słubicach w godzinach od 7:30 do 15:30, a także tuż przed odjazdem autobusu bezpośrednio u kierowcy. Przejazd naszymi autobusami to gwarancja bezpiecznej, terminowej i miłej podróży.

 

W celu uzyskania informacji o przyjazdach i odjazdach autobusów prosimy o zapoznanie się z ROZKŁADEM JAZDY, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. Informujemy również, iż czynny jest numer telefoniczny Informacji, pod którym nasz operator zapozna Państwa ze szczegółami dotyczącymi rozkładu jazdy:

 

Dla Państwa wygody na stronie internetowej e-podroznik.pl zamieściliśmy aktualny cennik biletów.

 

W przypadku wyjazdu z przystanku dworcowego w Słubicach oraz zakupu biletu u kierowcy w autobusie do ceny biletu doliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 0,80 zł Opłata ta jest naliczana tylko i wyłącznie w godzinach otwarcia kasy biletowej (do biletów zakupionych w kasie biletowej opłata nie jest doliczana).

 

Szczegółowych informacji udzieli Państwu Starszy dyspozytor przewozów pasażerskich.

 

Kontakt:

 

STARSZY DYSPOZYTOR PRZEWOZÓW PASAŻERSKICH
Marek Tkaczewski


Tel. +48 95 758 32 82 , z całej Polski: +48 (95) 758 0900
Fax. +48 95 758 32 82
Mob. +48.600 235 201
E-mail: a.watazok@transhand.pl

 

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług!