Przewozy osobowe

Własna nowoczesna Flota

Przewozy regularne

PTH “TRANSHAND” Sp. z.o.o obsługuje przewozy osobowe liniowe na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego oraz zachodniopomorskiego. Wykonujemy przewozy szkolne na terenie gminy Cybinka, Rzepin, Ośno Lubuskie i Słubice oraz przewozy pracownicze. Bilety na przejazdy naszymi autobusami możecie Państwo nabyć bezpośrednio u kierowcy. Przejazd naszymi autobusami to gwarancja bezpiecznej, terminowej i miłej podróży.

 

Dzięki naszym doświadczonym kierowcom, Twoja podróż będzie bezpieczna i komfortowa. Przejazd naszymi autobusami to gwarancja przyjemnej podróży .

Posiadamy bogato wyposażone autobusy. Dla waszej wygody większość autobusów posiada: aż do 55 miejsc, klimatyzację, DVD,  WC oraz barek.

Nasze autobusy

W celu uzyskania informacji o przyjazdach i odjazdach autobusów prosimy o zapoznanie się z ROZKŁADEM JAZDY, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. Informujemy również, iż czynny jest numer telefoniczny Informacji, pod którym nasz operator zapozna Państwa ze szczegółami dotyczącymi rozkładu jazdy: Dla Państwa wygody na stronie internetowej e-podroznik.pl zamieściliśmy aktualny cennik biletów.

Kontakt

Kierownik przewozów pasażerskich Marek Tkaczewski

Numer telefonu : 600 235 201

Biuro

Numer telefonu : 95 758 32 82