Własna nowoczesna Flota

Przewozy regularne

PTH “TRANSHAND” Sp. z.o.o obsługuje przewozy osobowe liniowe na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego oraz zachodniopomorskiego. Wykonujemy przewozy szkolne na terenie gminy Cybinka, Rzepin, Ośno Lubuskie i Słubice oraz przewozy pracownicze. Bilety na przejazdy naszymi autobusami możecie Państwo nabyć bezpośrednio u kierowcy. Przejazd naszymi autobusami to gwarancja bezpiecznej, terminowej i miłej podróży.

 

Dzięki naszym doświadczonym kierowcom, Twoja podróż będzie bezpieczna i komfortowa. Przejazd naszymi autobusami to gwarancja przyjemnej podróży .

Posiadamy bogato wyposażone autobusy. Dla waszej wygody większość autobusów posiada: aż do 55 miejsc, klimatyzację, DVD,  WC oraz barek.

Nasze autobusy

W celu uzyskania informacji o przyjazdach i odjazdach autobusów prosimy o zapoznanie się z ROZKŁADEM JAZDY, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. Informujemy również, iż czynny jest numer telefoniczny Informacji, pod którym nasz operator zapozna Państwa ze szczegółami dotyczącymi rozkładu jazdy: Dla Państwa wygody na stronie internetowej e-podroznik.pl zamieściliśmy aktualny cennik biletów.

Kontakt

Kierownik przewozów pasażerskich Marek Tkaczewski

Numer telefonu : 600 235 201

Biuro

Numer telefonu : 95 758 32 82