O firmie

Przedsiębiorstwo Transportowo – Handlowe „Transhand” Sp. z o.o. powstało w 1990 roku.

Jesteśmy jedną z wiodących firm przewozowych na terenie województwa lubuskiego. Prowadzimy profesjonalną obsługę przewozów towarowych i spedycji. Świadczymy kompleksowe usługi logistyczno-magazynowe. Realizujemy przewozy pasażerskie w obszarze regularnej komunikacji pasażerskiej. Ponadto wykonujemy przewozy turystyczne na terenie całej Europy

Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczno-handlowe gdzie prowadzimy specjalistyczne usługi z zakresu obsługi technicznej samochodów ciężarowych i autobusów. Jesteśmy autoryzowanym partnerem takich koncernów jak BPW Polska i SAF Holland Polska. Wykonujemy przeglądy i naprawy gwarancyjne zawieszeń i osi BPW oraz SAF w naczepach i przyczepach.

Należymy do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych oraz Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji.

Jesteśmy stabilną, doświadczoną, wiarygodną i prężnie rozwijającą się firmą, której nadrzędnym celem działalności jest zadowolenie klienta, dlatego dbamy o wysoki poziom świadczonych usług oraz szybkość i terminowość wykonywanych zleceń.